Ziyaretçi Defteri
Muhammed Bulut muhammedbulut@hotmail.com 10 Aralık 2017 Pazar 21:21:59 ZAP denen ZAPTİRİK şahsiyet sitemi çökertmeye çalıştığının farkındayım ama başaramayacaksın...Said NURSİ ve onun izinden giden şirk dünyasıyla mücadele etmeye devam edicez...Elinden geleni ardına koyma...!
Muhammed Bulut | Mail adresi : muhammedbulut@hotmail.com 23 Kasım 2017 Perşembe 10:09:05 Mehmet AKDAĞ bey, ne Bayındır ne İslamoğlu sünneti inkar etmez, Bayındır hoca sünneti Kur'an'dan ayrı bir kaynak olarak görmez o kadar! Hele hele bu iki şahsiyet hadisleri hiç inkar etmez buda sizin bir diğer yanılğınız. Ancak bu iki ismin yaptıkları bazı yorumlara kesinlikle katılmıyorum. Mesela İslamoğlu ve Bayındır "Salat" kelimesine hiçbir Arapça sözlükte yer almayan bazı anlamlar yüklüyorlar, bunlara katılmak imkansız bir şey, ki bu yüzden İslamoğlu'nun Salat Yanılgısı adlı bir video çektim! Gerek Bayındır ve gerekse İslamoğlu'na yanlış bulduğum görüşlerinden dolayı onların yüzüne karşı bunları rahatlıkla söyleyebiliyorum ama bir Nurcu asla Said NURSİ'nin yazdıklarında kusur görmez tam tersine risaleleri KUSURSUZ VE ELEŞTİRİLEMEZ olarak nitelendiriyorlar!
Muhammed Bulut muhammedbulut@hotmail.com 23 Kasım 2017 Perşembe 10:05:32 Mutlu Can adlı şahıs, sizin Risalelerden bir ilim elde etmediğiniz/edemediğiniz çok belli, zira Risalelerde ilim olsaydı bu derece yüzeysel bir karakter profili çizmezdiniz! Millet sizin ne kadar iğrenç karakterli olduğunuzu görmesi adına yazdığınız küfürlü yorumlarıda yayınlayacam!
Mehmet AKDAG | Mail adresi : mehmetakdagarc@gmail.com 20 Kasım 2017 Pazartesi 02:45:26 Emirdag Lahikasini okuyarak Amerika ile iliskiler diye bahsettiginiz videonun yorumlar kismina yazdigim sorularin cevabini merakla bekliyorum ayrica sizin ile ilgili suan Hadisleri ve dolayisiyla sunneti inkar esen Mustafa ISLAMOGLU ile Abdulaziz Bayindirin ogrencisi arkadasi oldugunu bilmek bile sizin amaciniza yetiy
Mutlu CAN y.ozdere16@gmail.com 19 Kasım 2017 Pazar 20:00:40 videonu izledim çok gerginsin yalan söylediğin her halinden belli salak sulak hareketler yapıyorsun senin gibi bir muşmula suratlıya mail gönderdiğin için çok üzgünüm ama tam bir komik ve saçmasın insanın güldürdükçe güldürüyorsun tam bir sabunluksun by ALLAH seni ve senin gibileri kahretsin daim azapta bıraksın amin
Mutlu CAN | Mail adresi : y.ozdere16@gmail.com 19 Kasım 2017 Pazar 19:54:05 oğlum canım evladım şerefsizin çocuğu öz geçmişini okudum ama ne bok olduğunu anlayamadım bir senin gibi bir adinin said nursiye mevlanaya yunusa dil uzatman senin ne haddine biz senin gibi orosbu çocuklarına mı inanacağız yoksa böyle alimlere mi sen kimsin lan it oğlu it
Muhammed Bulut muhammedbulut@hotmail.com 12 Kasım 2017 Pazar 20:11:14 Serhan bey, Said NURSİ'nin Arapça ve Farsça bilmediğine dair yazdığım şey yanlışlıkla olmuş bu sözü söyleyen Said NURSİ'nin bir şakirdi ve şakirdinin sözünü yanlışlıkla Said NURSİ'e atfetmişim ancak bu Said NURSİ'nin İslam dışı söylediklerini aklamayacak! Kaldıki o sözü söyleyen şakirt "Ben Arapça ve Farsça bilmem ama bunlar bana ihsan edildi" diyerek tıpkı üstadı gibi oda kendisine vahiy geldiğini dolambaçlı bir şekilde söylüyor!
Serhan | Mail adresi : serhanmansuroglu@gmail.com 31 Ağustos 2017 Perşembe 11:24:42 Muhammed bey,Bediüzzaman Said Nursi'nin arapça ve farsça bilmedini iddia etmişsiniz. Niçin böyle bir yalana ve iftiraya başvurdunuz?
ONURCAN PEKER bilgin1925@gmail.com 13 Temmuz 2017 Perşembe 17:37:45 araştırmayı seven birisiyim. videolardan bir kısmını izledim. kitaplarda ki yanlışlık dediğiniz şeylere baktım. artı olarak bir istifadem olmadı doğru şeyleri duymaya ihtiyacımız var sitede hep yanlışlar hatalar kötü şeyler anlatılmış
Ya Sabır | Mail adresi : sabiragaci06@gmail.com 26 Nisan 2017 Çarşamba 02:06:19 'min semaratin' 1- denilmektense 'min semaratiha' -2- denilmiş olsaydı, daha muhtasar ve daha güzel olurdu. Fakat mezkur suallerden iki suale cevap olduğundan -3- ayrı, -4- ayrı söylemek icap etmiştir. ’deki tenkir, tamimi ifade ettiği cihetle, Cennetin bütün semereleri rızık olmaya şayan olduğuna işarettir. İşârâtü'l-İ'câz Bakara Sûresinin yirmi beşinci âyetinin tefsiri Ayeti beğenmiyor, hem böyle olsa daha iyi olurdu diyor, hem de böyle olmamasının sebebi ........ olduğundan böyle icap etmiştir. Bu nasıl bir paradoks? Sanırım Arapça bildiğini vurgusunu yapmak için ayet beğenmiyor. Bir alim böyle söyleyebilir mi? Bunun yerine bu olmasının hikmeti şudur denir. Yazık.
12345678910...
Toplam yorum sayısı ( 336 )

Sizde yorum yapın | Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır :
Adınız ve Soyadınız :  

Mail adresiniz :


Mesajınız :  Toplam 269136 kez ziyaret edilmiştir.

Risale-i Nur-a Cevap